..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    HARD HEX MENU

    » Neuroshima HEX
    » Inne universa
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Liga


Był taki czas w historii Hexa, kiedy istniała instytucja zwana ligą. Prowadził ją człek o ksywce Mar_cus, a działała ona tak: na określonych konwentach i imprezach w całej Polsce, każdy wolny konwentowicz mógł sobie zagrać. Podawał swoją ksywkę i z miejsca trafiał do rejestru ligi. Po prawdzie, kto miał okazję brać udział w większej ilości konwentów, ten był w rankingu wyżej, nie liczyły się aż tak bardzo umiejętności, bardziej chodziło o aktywność w rozgrywkach. Liga jednak istniała, miała poparcie wydawnictwa, własną stronę i działała całkiem sprawnie. Podobał się fakt istnienia instytucji, która spajała w jakiś sposób aktywnych graczy z całej Polski. A potem Mar_cus Portalowi podziękował i wszystko się spieprzyło.

Czas to naprawić. Serwis Hard Hex oficjalnie ogłasza reaktywację Polskiej Ligii Hexa!

Ale chwila, nie tak szybko. Najpierw trzeba wyjaśnić i ustalić kilka spraw. Pierwsza sprawa - nie każdy może tak sobie po prostu przyjechać na mistrzostwa Hexa i grać. O nie, do tego jeszcze długa droga. Zanim w ogóle zaczniemy myśleć o ogólnopolskiej lidze, łączącej w sobie wszystkich fanów Hexa z całej Polski, wpierw musimy zorganizować ligi okręgowe. Tak, dobrze czytacie, ligi okręgowe, wojewódzkie. Najprawdopodobniej będziemy zlecać zadanie organizowania ligi okręgowej członkom polskich gildii fanów fantastyki. Już działają dwie z nich - jedna w Bytomiu (liga górnośląska) i jedna w Szczecinie (liga zachodniopomorska). Zadaniem ligi okręgowej będzie w ciągu jednego sezonu (semestr szkolny) wyłonić kilkuosobową reprezentację na mistrzostwa ligi krajowej. Dopiero reprezentacje wszystkich lig okręgowych będą miały prawo wziąć udział w mistrzostwach ligi krajowej. Oczywiście osoby, które nie będą miały w swoim województwie zorganizowanej ligi okręgowej, bądź będą miały do niej bardzo daleko, również będą mogły wziąć udział w rozgrywkach, reprezentując swoje województwo (bądź dołączając do jego reprezentacji). Ostatecznie przecież to liga krajowa jest ostateczną weryfikacją umiejętności zawodników. Rozgrywki ogólnopolskie będą rozgrywane na niektórych imprezach i konwentach ogólnopolskich. Wśród potencjalnych kandydatów pojawia się Krakowski Imladris, Wrocławski Coolcon, Poznański Pyrkon, Łódzki U-boot, oraz symbolicznie, Czyżowickie Tornado, konwent, na którym Hex się narodził.

Linki do ligi szczecińskiej i bytomskiej:

Szczecińska Liga Neuroshimy Hex
Bytomska Gildia Fanów Fantastyki „Bastylion”

Zapraszam do dyskusji na temat Ligi Hexa na naszym forum. Kształt ligi zależy od Was i wszystkie Wasze pomysły oraz uwagi skrupulatnie rozpatrzymy. Generalnie wszystko o czym napisałem wyżej, może jeszcze ulec zmianie.

A więc, jeżeli razem z przyjaciółmi grasz w Hexa, i macie jakieś przestronne miejsce oraz samozaparcie do cyklicznego organizowania turniejów ligi, nie zwlekaj i pisz! Zapewnimy Ci reklamę, rozgłos, patronat i publikację wyników, a ponadto członków wyłonionej przez Ciebie reprezentacji przyjmiemy na ogólnopolskie mistrzostwa Hexa! Oby jak najszybciej.

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   >WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Kto powinien zostać maskotką serwisu?
Córka Molocha! Jest Hexy!
Stahu! Niezłe z niego ciacho.
Oboje! Tworzą świetną parę.
Żadna. Skończcie z tymi głupotam
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Missisippi
   Doomsday Mach...
   Federacja Apa...
   Borgo
   Sand Runners ...
   Bestie ver 1...
   Hexogłówka - ...
   Rój ver 1.1
   Pentagram HEX!
   Nowa partia H...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.013770 sek. pg: