..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
    HARD HEX MENU

    » Neuroshima HEX
    » Inne universa
>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

Newsy


Hex dominuje portalowy blog
Meppo
Matti zasypuje nas co chwilę kolejnymi odsłonami portalowego bloga, i jak do tej pory nie było takiego, który by nie traktował na temat Hexa. Aby poczytać o nowościach i planach z nim związanych, zapraszam na stronę główną wydawnictwa.

Poszerzamy szeregi
zedd
Panie i Panowie, mamy zaszczyt ogłosić, że do naszej skromnej redakcji dołączyła osoba ze wszech miar znana i uznana. Niektórzy zwą go "fejmusem" inni "grubą rybą". O kogo chodzi? Więcej informacji w rozszerzeniu newsa...

Przymiarki do aktualki.
Meppo
Już wkrótce pierwsza aktualka, ale za nim do niej dojdzie, nasza strona musi przejść kilka modernizacji. Dlatego nie bądźcie zaskoczeni, jeśli w najbliższych dniach coś tu się będzie zmieniać, i tak zazwyczaj będą to jedynie zmiany kosmetyczne. Tym niemniej, jesteśmy na dobrej drodze!

Pierwsze nowości!
Meppo
A więc aktualizacja serwisu rozpętała się na dobre. W dziale "Armie" pojawiły się (za zgodą ich twórców, za co im dziękujemy) znane wam juz zapewne armie fanowskie. A więc od teraz macie wszystko w jednym miejscu, więc korzystajcie do woli! Ah, zapomniał bym, nie przeoczcie znowelizowanych Bestii MarCusa!

Hex znowu nagradzany!
Meppo
Ledwo Portal informował nas o tym, jak hex podbija serca na całym świecie, (Neuroshima hex na krańcu świata), a już pojawiły się nowe doniesienia o popularności tej gry. Bruno Faidutti, najbardziej znany autor gier planszowych na świecie, wybrał drugą edycję gry Neuroshima Hex grą miesiąca! Jego recenzję możecie przeczytać na Bruno Faidutti Ideal Game Library.

Nowe przecieki z Mark6
Meppo
Internetowe wydawnictwo Mark6, prowadzone przez MarCusa, znowu ujawnia, co się dzieje w jego trzewiach. Zapraszam do zapoznania się z najnowszym raportem na temat prac nad osaczonym!

Liga górnośląska wciąż działa!
Meppo
Świat się może walić, ziemniaki drożeć, a Malvick chorować, ale Górnośląska Liga Hexa jest wciąż na chodzie. Kolejny turniej odbył się w zeszłą sobotę w Bytomiu, tradycyjnie na spotkaniu BGFF "Bastylion". Cóż, wygrała kobieta. Ten news nie potrzebuje więcej komentarzy... dla spragnionych dokładniejszych informacji zapraszam na forum Ligii Górnośląskiej.

Nowości na Mark6!
Meppo
Na blogu wirtualnego wydawnictwa "Mark6" prowadzonego przez zaprzyjaźnionego z serwisem Mar_cusa, pojawiły się najnowsze plany dotyczące pracy wydawnictwa. Mar_cus informuje o wielu postępach w pracach nad Warhead Height. Warto przeczytać, zapraszam na stronę wydawnictwa.Warhead - coś nowego?
zedd
Rozszalał nam się Mar_cus, rozszalał :) Nie minął dzień, a już możemy znaleźć kolejną notkę na jego stronie. Tym razem przybliża nam bardziej charater swojej armii i opowiada o jej zdolnościach specjalnych, które popracują na jej subtelny klimat. Zapowiada się naprawdę wyśmienicie - spróbujcie sami:
V-wydawnictwo Mark6

Liga górnośląska wciąż działa!
Meppo
W zeszłym tygodniu ponownie odbył się turniej hexa ligi gornośląskiej. Po zaciętych kilku partiach hexa wygrał Marek "Krakus" Krakowski, tym samym umacniając swoją pozycję lidera ligii. Zwycięzcy gratulujemy, a po szczegółowe informacje zapraszamy jak zwykle na forum ligi górnośląskiej.

strona: [1] [2] [3] [4] [5] | wszystkich artów: 43

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci

© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Corwin Visual
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl

Wykryto nieautoryzowany dostęp!!!

   >WSPÓŁPRACA

   Sonda
   Kto powinien zostać maskotką serwisu?
Córka Molocha! Jest Hexy!
Stahu! Niezłe z niego ciacho.
Oboje! Tworzą świetną parę.
Żadna. Skończcie z tymi głupotam
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

   Top 10
   Missisippi
   Doomsday Mach...
   Federacja Apa...
   Borgo
   Sand Runners ...
   Bestie ver 1...
   Hexogłówka - ...
   Rój ver 1.1
   Pentagram HEX!
   Nowa partia H...

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

   ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019479 sek. pg: